UWAGA! PRZED ZAMÓWIENIEM PROSIMY DOKŁADNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z PONIŻSZYM OPISEM LUB Z OPISEM: JAK KUPOWAĆ  (nagłówek naszego sklepu).

Wykonujemy wszelkie pieczątki (gumki). Najlepiej podać treść, my dobierzemy wielkość i odpiszemy. W pieczątce może być również logo firmowe, przesłane nam najlepiej w pliku graficznym. Logo powinno być zazwyczaj w kolorze czarnym, bez żadnych półtonów (nie ma to znaczenia na odbicie pieczątki, która może być w pięciu kolorach tuszu). Jeżeli macie Państwo doświadczenie w doborze treści do danej wielkości oprawy, możecie od razu podać model oprawy i treść. W zależności od długości tekstu na pieczątce rozróżniamy kilka grup cenowych (należy sprawdzić długość oprawy i dobrać do niej długość tekstu). Rozróżniamy cztery główne długości pieczątek prostokątnych i dwie pieczątek okrągłych. Długość podstawowa do 5,5 cm, 5,5-7,5 cm, 7,5-9 cm i 9-12 cm oraz pieczątki okrągłe do średnicy 2,5 cm oraz powyżej 2,5 cm.

Główne założenia przy wycenie pieczątek:

  • za wiersz (linijkę) uważamy wysokość czcionek do 0,5 cm, za wyższe czcionki liczymy od wielokrotności 0,5 cm,
  • linie podkreślające i górne oraz dolne ramek liczymy za wiersz,
  • miejsce na podpis - wpis i każdą kolejną odległość powyżej 0,5 cm liczymy za wiersz,
  • wstawione logo z boku liczymy za wiersz,
  • cała pieczątka w formie logo lub inna nie zawierająca typowych wierszy liczona jest wg zasady - każde rozpoczęte 0,5 cm wysokości liczone jest jako wiersz,
  • wstawione logo u góry liczymy za każde rozpoczęte 0,5 cm jak za wiersz,
  • proste logo z projektu klienta opracowujemy bezpłatnie (np. przygotowane w CorelDraw, zapisane w krzywych do wersji 11 - z każdej wyższej wersji można zapisać krzywe do wersji 11, za opracowanie skomplikowanego logo pobieramy opłaty uzgodnione przed przyjęciem zamówienia do realizacji. Można przesłać logo w formacie, który jest czytany przez CorelDraw.
  • pieczątki nietypowe w cenie umownej.

Proszę pamiętać, że przesłane własne projekty pieczątek będą wykonane tak jak zostaną u nas wyświetlone na komputerze. Posiadamy określoną liczbę czcionek i nie instalujemy czcionek załączonych przez klienta. Tak więc, jeżeli ktoś życzy sobie indywidualną pieczątkę, musi tekst zamienić do pliku wektorowego i w takiej formie do nas przesłać. Nie odpowiadamy wtenczas za popełnione ewentualnie błędy graficzne i tekstowe. Przy przesyłaniu pliku nie zamienionego na krzywe, prosimy o załączenie skanu oryginalnego wydruku.

Należy pamiętać, iż wykonujemy pieczątki od prawie 30 lat i mamy w składzie i układzie graficznym, jak i doborze czcionek duże doświadczenie i można się zdać na nas, ale jeżeli macie Państwo jakieś drobne uwagi, to prosimy o ich opis - uwzględnimy je w miarę możliwości. Najlepiej się z nami skontaktować, a wtenczas wszystko ustalimy.

Projekty pieczątek do wglądu wysyłamy jedynie po ustalonej z nami wpłacie wartości zamówienia - wiadomo, przedłuży to czas wysyłki zamówionych pieczątek. W uwagach na kocu zamówienia należy wpisać: PROSIMY O PROJEKT PRZED WYKONANIEM.

Wszystkie pieczątki firmowe (i niektóre inne - bez zwykłych podpisowych) archiwizujemy i po latach możecie sobie Państwo je odtworzyć, załączjąc ich odbice. Zawsze będzie możliwe odtworzenie robionych u nas pieczątek bankowych.

Należy również wiedzieć, iż nie odpowiadamy za treść zamawianych pieczątek - za ich użuwanie ponosi odpowiedzialność zamawiający. Oczywiście nie wykonujemy bez pisemnego zlecenia pieczątek urzędowych. Zlecenie takie można załączyć w załączniku do maila.

Poniżej cztery grupy cenowe w zależności od długości oprawy.

Pieczątki okrągłe liczymy inaczej - prosimy o złożenie zapytania, a my wyślemy wycenę i opiszemy, jak macie je zamówić w naszym sklepie (przeliczamy je na zwykłe wiersze)

Każdorazowo prosimy o zamówienie wybranej oprawy do danego tekstu i ewentaulne określenie koloru tuszu dla każdej pieczątki. Podstawowym kolorem jest kolor czarny, jeżeli wszystkie pieczątki będą z tym kolorem, nie musicie nic opisywać.

Życzymy udanych zakupów - zamawianie wbrew pozorom nie jest takie trudne (zawsze możemy służyć pomocą).

Jedną z zalet naszego wyłącznie wysyłkowego sklepu jest niska cena pieczątek.

Wysyłamy na teren całego kraju.

Klienci, którzy już nas znają, mogą również zamawiać pieczątki wcześniej u nas zamawiane.

Przy wszystkich oprawach znajdują się opisy ich wielkości, wymienne wkłady tuszujące i inne parametry, przy pewnych grupach towarów pod pełnym opisem znajduje się link do pobrania jednej strony katalogowej z tym produktem na niej z przykładem odbicia danej wielkości treści.

TAK WIĘC ZAMAWIAJĄC PIECZĄTKĘ NALEŻY OSOBNO UMIEŚCIĆ W KOSZYKU OPRAWY (np. automaty samotuszujące) I GUMKI ORAZ PODAĆ ICH ILOŚĆ.

Można zamawiać same gumki podając rodzaj posiadanej oprawy i jej symbol.

Wykonujemy gumki do wszystkich opraw oprócz tzw. beztuszowych.

Przy zamawianiu samej gumki należy zamówić nowy wkład tuszujący do danego automatu w odpowiadającym kolorze. Wkład musi być tego samego producenta co oprawa, gdyż w przeciwnym wypadku może nie pasować. Wszystkie wkłady tuszujące pasują również do starszych modeli automatów (prosimy tylko o podanie ich nazwy i symbolu). Do opraw, których nie ma w naszym sklepie nie posiadamy wkładów tuszujących, jednakże gumki do nich możemy wykonać.

Jeżeli będziecie sami przeklejać gumkę w posiadanym automacie i nie posiadacie taśmy dwustronnej do jej umocowania, musicie zamówić również podklejenie jej taśmą przylepną. Brak zamówienia taśmy skutkuje wysyłką gumki bez tej taśmy. W cenniku poniżej znajduje się taka pozycja.

PIECZĄTKI - GUMKI (TEKST DO PIECZĄTKI)

PODKLEJANIE GUMKI PODKLEJANIE GUMKI
Producent: EUROSTEMPEL
Cena: 2,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl